Tour de Pologne

alt

74 Tour de Pologne

W dniu 01.08.2017 roku w naszymi mieście w godzinach późno popołudniowych miał swój finisz, IV etap najważniejszego kolarskiego święta w Polsce - 74 Tour de Pologne.

Więcej…
 
Turniej Służb Mundurowych o puchar Prezydenta Miasta Trnava

alt

Turniej Służb Mundurowych o puchar Prezydenta Miasta Trnava

W dniu 22 czerwca 2017 r. w partnerskim mieście Trnava odbył się Turniej Służb Mundurowych o puchar Prezydenta Miasta Trnava w piłkę nożną mężczyzn i bowling dla pań.

Więcej…
 

alt

Dzień Dziecka 2017

 W dniu 1 czerwca Straż Miejska w Zabrzu wzięła udział w  zorganizowanym wspólnie z MOSIR Zabrze Bajkowym Dniu Dziecka. Na dzieci czekały gadżety promujące bezpieczeństwo, słodycze przekazane przez zaprzyjaźnionych z naszą jednostką zabrzańskich przedsiębiorców.Dzieci zobaczyły wyposażenie radiowozu oraz środki przymusu bezpośredniego i część umundurowania strażników. Na żadnej twarzy nie brakowało uśmiechu. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Więcej…
 alt

Zakończono kolejną edycję kursu samoobrony dla kobiet

Straż Miejska w Zabrzu przeprowadziła kolejną edycję kursu samoobrony dla kobiet, który rozpoczął się 03 stycznia a zakończył 31 marca 2017 r. i był prowadzony przez instruktorów z naszej jednostki. W kursie wzięły udział Panie od 14 roku życia. 31 marca 2017 roku wręczono certyfikaty ukończenia kursu. Wszystkim uczestniczkom życzymy, aby umiejętności zdobyte w trakcie zajęć przyczyniły się do poprawy ich bezpieczeństwa w przyszłości.

Więcej…
 

alt

" BEZPIECZNY UCZEŃ 2017 "

W dniu 17 marca 2017 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu odbyło się  uroczyste rozdanie nagród w Wojewódzkim  Konkursie Informatycznym "Bezpieczny Uczeń 2017". Organizatorem konkursu już po raz siódmy był Zespół Szkół Nr 3 w Zabrzu   oraz Straż Miejska z Zabrza.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7

 

Urząd Miasta Zabrze

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Plan Miasta Zabrze

 

Lepiej Razem Niż Osobno

 

SEKAP