Turniej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze

alt

XXVIII Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze w piłce nożnej.

W dniu 05.10.2017 r. na stadionie MOSIR w Zabrzu przy ul. Żniwiarzy odbył się XXVIII Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze w piłce nożnej.

Więcej…
 

alt

Porozumienie z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa w Poznaniu

W dniu 30.08.2017 roku, Komendant Straży Miejskiej w Zabrzu, Zbigniew Juskowiak podpisał porozumienie z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa w Poznaniu.

Więcej…
 
Dzień Strażnika Miejskiego

alt

Dzień Strażnika Miejskiego

Dzień Strażnika Miejskiego celebrowany w rocznicę uchwalenia ustawy określającej funkcjonowanie naszej formacji stał się okazją do spotkań i uroczystego świętowania, a 29 sierpnia to szczególna data dla wszystkich pracowników naszej jednostki. Bycie strażnikiem bowiem to niełatwa profesja, wymagająca spełnienia  specyficznych uwarunkowań jednostki, która swoją codzienną służbę łączy z wytrwałością, empatią i profesjonalizmem. Dlatego też w dniu 29 sierpnia 2017 roku w siedzibie Straży Miejskiej w Zabrzu odbyła się uroczysta akademia, na której w obecności wspaniałych gości strażnicy otrzymali awanse i wyróżnienia.

Więcej…
 
Tour de Pologne

alt

74 Tour de Pologne

W dniu 01.08.2017 roku w naszymi mieście w godzinach późno popołudniowych miał swój finisz, IV etap najważniejszego kolarskiego święta w Polsce - 74 Tour de Pologne.

Więcej…
 
Turniej Służb Mundurowych o puchar Prezydenta Miasta Trnava

alt

Turniej Służb Mundurowych o puchar Prezydenta Miasta Trnava

W dniu 22 czerwca 2017 r. w partnerskim mieście Trnava odbył się Turniej Służb Mundurowych o puchar Prezydenta Miasta Trnava w piłkę nożną mężczyzn i bowling dla pań.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7

 

Urząd Miasta Zabrze

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Plan Miasta Zabrze

 

Lepiej Razem Niż Osobno

 

SEKAP