Turniej Futsalu

alt

 

II Charytatywny Turniej Futsalu o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu

 

 

W dniu 19.01.2019 r. Straż Miejska w Zabrzu wzięła udział w II Charytatywnym Turnieju Futsalu o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu.

 

W turnieju, który odbył się na Zabrzańskiej hali Pogoń zagrali oprócz strażników miejskich wspomaganych przez pracowników Urzędu Miejskiego w Zabrzu i ZPWiK, strażacy z Gliwic, Bytomia i Zabrza, prokuratorzy, lekarze, przedstawiciele Politechniki Śląskiej, funkcjonariusze służby więziennej, żołnierze z jednostki wojskowej AGAT, żołnierze z gliwickiego 6 Batalionu Powietrzno-Desantowego, policjanci z Zabrza, Rudy Śląskiej, Piekar Śląskich i Katowic oraz drużyna Komendanta Głównego Policji a także dziennikarze. W turnieju wygrali przede wszystkim 12-letni Szymon i 19-letni Łukasz na rehabilitację których zebrano ponad 16 tys. zł.
Natomiast w sportowych zmaganiach zwycięstwo zapewnili sobie piłkarze Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Katowicach, drugie miejsce zajęli policjanci z Komendy Głównej Policji, a ostatnie miejsce podium zajął 6 Batalion Powietrzno-Desantowy w Gliwicach oraz PSP w Bytomiu.
Tytuły indywidualne uzyskali: Najlepszy zawodnik turnieju - Rafał Gnap z KGP, Najlepszy bramkarz - Dawid Barteczka ze Służby Więziennej, Najlepszy strzelec - Łukasz Stępień z SW.
Podczas turnieju można było zalicytować piłki z autografem Roberta Lewandowskiego, a także koszulki reprezentacji Polski z autografami Kamila Glika i Piotra Zielińskiego.
W naszej galerii znajdziecie państwo kilka zdjęć z tego wydarzenia.
Opublikował: Adam Filipiak, 22.01.2019 r.
 

 

Urząd Miasta Zabrze

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Plan Miasta Zabrze

 

Lepiej Razem Niż Osobno

 

SEKAP

 

MONITORING JAKOŚCI POWiETRZA